Elades julgusega ja kahetsusteta


Sündmus on inglise keeles, eesti keelse tõlkega

45784_434161392864_4843645_nKursus on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata inimesi elama elu täiesti uuel viisil, hakates mõistma ja ära tundma mida me tegelikult oma elus teeme.

Enamus ajast kordavad inimesed samu alateadlikke mustreid üha uuesti ja uuesti, mis juhivad meid ainult frustratsiooni ja kannatustusteni.
Kuidas on võimalik saada õnnelikuks, kui me astume kogu aeg ühte ja samasse ämbrisse ja kukume seejärel juba tuttavasse auku? Einstein täheldas mitmeid aastaid tagasi, „Hullumeelsuse definitsioon on see, kui tehakse kogu aeg üht ja sama asja, aga oodatakse teistsugust tulemust.”

„Elades julgusega ja kahetuseta” kursusel pakutakse mitmeid lihtsaid, loomulikke ja kergeid tehnikaid, mis toovad teadlikkuse ning mõistmise igapäeva tegevustesse. Saadakse ka teadlikuks oma harjumustest. Meie teadlikkuse avardusmisega ärkab, loomulik ja sisemine julgus ning jõud. Me avastame oma tegeliku olemuse.

Kõigile, kes on hakanud endalt küsima: „Kas mu elul on mõte ja kas ma elan oma elu nii nagu ma tegelikult tahaksin” ja on valmis radikaalseks muutuseks, on see eriline päev, minna koos süvitsi sisemisse rännakusse. Tulemuseks on võimsad ja elumuutvad avastused. Kui alustada sügavat protsessi vaadates ja esitades küsimusi enda igapäeva elu kohta, avame võimaluse muutusele. Nii leiame stabiilse pinna, mis aitab lahendada probleemid, millega seistakse silmitsi.

Anna endale võimalus võtta kontroll oma elu üle ja mõista, mida sa tõeliselt tahad.

Osaluspanus kuni 14. augustini 65 eurot, alates 15. augustist osaluspanus 75 eurot
Koha ja soodustuse garanteerib ettemaks arveldusarvele Kuuvärav OÜ LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi Himalaya)

Registreeri ennast siin
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa

Loe Himalaya kohta siit

Kristallitempel Taevas ja Maa keskuses
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide