Energeetilised meditatsiooniõhtud

tiivapoiss

Kas oled märganud, et elus kõik kordub?

Kõik, mis inimesega toimub, oleneb tema seisundist. Kui oled mõelnud, et tahaks astuda järgmise sammu ja sukelduda sügavamale enda sisemusse, et seal peituvaid seisundeid rohkem tundma õppida ja neid vallata, oled oodatud teisipäevaõhtustele meditatsiooniõhtutele. Meditatsiooniga loodud vundament on tugevam kui ilus number pangakontol või usaldusväärne suhe.

Peamised märksõnad:

  • karma põletamine
  • teadvuse juhtimine
  • energiakeskuste aktiveerimine
  • energeetilised harjutused
  • keskendumisharjutused
  • töö alateadlike mustritega.

Meditatsiooniõhtul kogetakse erinevaid seisundeid. Harjutatakse lõdvestumist, teadvuse suunamist ja tähelepanu fokusseerimist. Mediteerija kogeb selle tulemusel rahuseisundit, piiritu armastuse allikat ning tema mõtted peatuvad. Mediteerimise käigus antakse jõudu alumistele energiakeskustele tahtejõu suurendamiseks ja materiaalse külluse aktiveerimiseks.

Meditastiooniõhtute üheks eesmärgiks on seisundite integreerimise käigus teadlik karma põletamine. Sedamööda, kuidas vanad ebavajalikud energiamustrid põlevad, avaneb sisemine universum, kus inimene saab kontakti enda tegeliku olemusega. „Elu saab uue värvi”, ütleb Laur.

Esimese meditastiooniõhtu tagasiside:

… Jalutasin läbi sooja ja niiske pimeduse kodu poole ja vaatamata kellaajale ning meditatsioonile eelnenud pingelisele tööpäevale oli keha kerge ja meel väljapuhanud.
Ma olen teinud palju vaimseid praktikaid ja kätt südamele pannes võin ma öelda, et väga harva on muutunud teadvuse seisund saabunud nii kerge vaevaga ja pingutuseta, kui täna õhtul.
Neid meditatstioonitänaseid kasutades saab end 5-10 minutiga ümber häälestada, energia kokku koguda, teadlikuks ja lõdvestunuks saada.
Ja pea on täiesti tühi, see on suurepärane kogemus!

Aitäh sulle Laur selle võimaluse eest!

Meditastiooniõhtu tagasiside:

 Tunne on õhuline, kerge nagu oleks koormast vabanenud, terve päev olin energiat täis nagu duracelli jänes, õhtul isegi
väsimust ei tundnud eks vaatab mis edasi saab, aga meditatsiooniõhtut külastan kindlasti veel.

Laur Lumet 

Laur on mediteerimisega tegelenud üle 10 aasta. Seisundite aktiveerimisel on talle heaks praktikas olnud töö hüpnoterapeudina ja hingamisterapeudina. Lisaks valdab ta vägivallatu suhtlemise keelt, on suhtlemistreener, pereterapeut ja suhtenõustaja.

Laur ütleb, et on ainult armastus. Kõik muu pole tõeline. Armastuse seisund hoiab ja vabastab elu löödud haavadest. Laur teab oma kogemusest, et see ei juhtu paugupealt. Kõigepealt on vaja põletada välja energiad, mis tõmbavad ellu kannatusi. Nende allikad on lapsepõlves või eelmistes eludes. Armastuse voogudes ennast marineerides saab hing nende mõjudest varem või hiljem välja. Saabub vabanemise hetk ja kannatused lahkuvad lõplikult.

Kristallitempel Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide