Sindhu Premi individuaalvastuvõtud

Broneeri aeg telefonil 5140666 või e-posti aadressil kristallitempel@gmail.com

Loe Sindhu ja tema teiste kursuste kohta siit.

1. Emotsionaalne vabadus
kestvus 30 min/1 tund

Seanss aitab tunnetada ja vabaneda emotsionaalsetest tõketest, mis ei lase energial vabalt liikuda. Meetod sobib hästi juhtudel, kui emotsioonid on nn „külmunud” ehk neid on vaos hoitud. Teadlikult ja aktiivselt emotsioone vabastades, saab võimalikuks uuesti eluenergia vaba liikumine kehas.

2. Nõustamine
kestvus 30min/1 tund

Seansi eesmärk on taastada side sisemise selgusega ning oma suunaga elus – oma teega. Tajuda võimalusi, märgata uusi väljakutseid ja liikuda nende suunas – nende poole ja edasi.

3. Energia lugemine
kestvus 30 min/1 tund

Kõik vastuolud ja probleemid kajastuvad kehas energeetiliselt. Energia lugemine võimaldab avastada, mis toimub tšakratega ja energiaga peenkehas – loetakse peenkeha vibratsioone. Selle meetodiga on võimalik lahendada vastuolusid, saada vastuseid lahendamata küsimustele ning probleemidele. Töötada saab ükskõik millises valdkonnas tekkinud probleemidega: töö, meditatsioon, loomingulisus, suhted jne.

4. Tervenemine „Transomatic dialogue” abil
kestvus 1 – 1,5 tundi

Transomatic Dialogue = terapeudi ja patsiendi vaheline dialoog, mille abil luuakse sild ehk ühendus teadlikkuse ja mõistmise juurde. See metoodika võimaldab avastada peidetud sõnumeid, mis on varjatult olemas igas haiguses. Igal haiguse, nii füüsilise kui vaimse, juured on meie psühholoogilises ning emotsionaalses minevikus. Kasutades lõdvestumiseks transsi ehk teadvuse teatavat muutunud seisundit ja erilist dialoogi vormi, on võimalik kiiresti ning kergelt luua juurdepääs allasurutud mälestuste südamikku. Meetod võimaldab lihtsalt ja efektiivselt neist teadlikuks saada ja seeläbi toimub tervenemine ning vabanemine.

5. Eelmised elud
kestvus 1 – 1,5 tundi

Teekond ajas tagasi, eelmisesse ellu. Meetod loob selgust ja vabastab energiad, mis on kinni jäänud alateadlikesse käitumismustritesse.

6. Akashic protsess
kestvus igal seansil kuni 1 tund

„Akashic record” – tuleneb Sanskriti keelsest sõnast „akasha”, mis tähendab „taevas”, „ruum” või „eeter”. Selles sisalduvad kõik teadmised ja kogemused, sh ka inimkogemused, samuti kõik kosmilised, ajaloolised teadmised – see tähendab mittefüüsilist tasandit ehk astraaltasandit, kuhu on eeterlikult kodeeritud kogu eksistents. Seeria 13-st erinevast individuaalseansist, mis aitab jõuda sügavamale ja avaramale teadlikkuse tasandile, kus vahetult kogetakse meenuvaid sündmusi. See on personaalne „Akashic Record” – kogu evolutsiooni arhiivist kogetavad mälestused, mille on iga indiviidi teadlikkus igavikust endale kaasa saanud. Tervenemine ja tadlikkuse laienemine võimaldavad liikuda sügavamale meditatiivsele tasandile ja aktiviseerivad olemasolevad, kuid senini mitte ilmenud (uinunud olekus) võimalused.

7. Töötamine unenägudega, kasutades hüpnoosi
kestvus 1 tund

Lihtne ja turvaline meetod. Kasutatakse transsi ja dialoogi, et siseneda unenägude tõelisesse olemusse ning mõista ja integreerida unenägudes olemasolevaid sõnumeid. Iga unenägu, olenemata sisust, on unenägija enda sisemise olemuse avaldumine. Mitte miski unenägudes ei ole juhuslik. Värvid, inimesed, situatsioonid jne. Kõik on hoolikalt valitud ja edastavad inimesele sümbolite-metafooride keeles tema sügavaimast olemusest sõnumeid. Iga kujund on kui võti, mis saab avada terviklikkuse ukse. Alateadvus on üheksa korda suurem kui teadvus, ja kõik unenäod on seotud inimese minevikuga. Meetod annab vahetu kogemuse – tekib sügav äratundmine ning oma tõelise olemuse tajumine, mis ei ole võrreldavgi igapäevaste väikeste arusaamadega iseenda eksistentsist.

8. Tšakrate energeetiline tasakaalustamine
kestvus 1 tund

Meetod on suunatud spetsiaalselt tšakratele (keha energiakeskustele) ja võimaldab avastada tsakaalust väljasolevaid energiapunkte ning taastada loomulikku energiavoogu Tera Mai Seichem’i abil, mis on iidne tervendamise meetod. Kasutatakse nelja elementi: Maa, Tuli, Vesi ja Õhk, millest me kõik koosneme. Meetod tasakaalustab ka igas meis eksisteerivat mees- ja naisenergiat. Meetod suurendab energia liikumist kehas, aitab vabastada blokeeringuid, mis on tekkinud allasurutud tunnete, emotsioonide ja tõekspidamiste tagajärjel. Toob kaasa tundlikkuse, usaldamise ja teadlikkuse avardumise ning on lõõgastav, vabastav. Nimetatud meetod, mis kujutab endast sügavat tööd energiatega, puhastab ning harmoniseerib energiavälja ning samuti füüsilist keha nii, et harmoonia ja heaolu muutuvad uuesti inimese loomulikuks seisundiks. Vanad haavad kaovad ja uued väljakutsed, võimalused avanevad – toimub tervenemine.

9. Bio-Energeetiline massaaž/terapeutiline tervendamine
kestvus 30 min/1 tund

Kerge lõõgastumisega algav seanss, mis jätkub lihtsate ning loomulike aurat ümbritsevate liigutustega, toetades ja suurendades energiavoogu ning aidates vabaneda energiakehas olevatest blokeeringutest, aga ka allasurutud tunnetest ning tõekspidamistest. See on sügav töö energiaga, mis puhastab ning harmoniseerib energiavälja ning muudab heaolu tunde taaskord loomulikuks inimese seisundiks. Elu jooksul tekkinud haavad paranevad, toimub tervenemine ja avanemine uutele võimalustele. Seansi läbiviija rolliks on olla energia transformeerumise ja tervenemise vahendajaks.

10. Tantra de-armouring massaaź.
kestvus 30 min/1 tund

See on sügav massaaź keha avamiseks, et elujõud ja seksuaalne loominguline energia saaks voolata. Minnes läbi ja lõhkudes barjäärid, mis on tekkinud traumade ja allasurutud emotsioonide pärast.

SEANSSIDE MAKSUMUS:
1h – 100 euro
1,5 h – 150 euro

Kristallitempel Taevas ja Maa keskuses
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

Osho Meditatsiooni Keskus Eesti

rfwbs-slide