Taro kaardide koolitus

Merike Karro juhendamisel

15. mail kell 18.00 – 20.30
5. juunil kell 18.00 – 20.30

merike-karro-11Merike Karro on Taro`t nõustaja, kvantterapeut, India pea- ja näomassaaži ICM praktik ja koolitaja. Tema tõsisemad enesearengu õpingud algasid 2008. aastal, kui Merike astus Tartus Intuitiivteaduste kooli. Kool andis teadmised bioenergeetikast. Taro´t kaartide maailma tutvustas Merikesele Margit Kuldsaar aastatel 2009–2010. 2010. Lisaks on Merike läbinud India pea- ja näomassaaži ICM baaskoolituse Inderjit Parwana juhendamisel, kvantpuudutuse koolituse Sirje Nousiaineni juhendamisel. 2011. aastal alustas ta bioenergeetika kursustega Mati Kiisleri juures. Merike onn õppinud ja läbinud erinevaid kursuseid ja seminare Sank Peterburi Biotsensoorse Psüholoogia Instituudi õppejõudude käe all.

Kristallitempel jätkab Taro kaartide koolitussarjaga

Esimesel korral tegime ülevaate kaardimaailmast ja tutvusime Taro kaartide esimese kaardiga, milleks on narr. Edaspidistel koolitustel sukeldume süvitsi igasse kaarti eraldi ja vaatame, mida kaardid kõnelevad. Läheme kaugemale ja sügavama infoni kui tava kaardiõpetused räägivad. Iga koolituspäeva lõpus teeme ladumise. Kui oled huvitatud, mida kaardid kõnelevad ja kuidas nendega töötada, siis on see kursus just sulle.

Teeme igale kaardile eraldi ühismeditatsiooni.
Kui sa esimesel korral ei käinud, saad liituda järgnevatel koolituspäevadel, sest igal kursusel on vaatluse all uued kaardid.
Soovi korral võid kaasa võtta oma kaardipaki.

Osaluspanus 18 eurot

REGISTREERI ENNAST SIIN
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad või tulla ei saa

Kristallitempel Taevas ja Maa keskuses
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide