Rääkides oma Keha-Mõistusega

Algab 7-päevane kursus, mis toimub 7 järjestikku päeva, iga päev poolteist tundi
Kursus sisaldab OSHO Kundalini ning OSHO Dünaamilist meditatsiooni, mis toetavad kogu protsessi
Juhendaja: Deva Lokita (Brenda Randroo)
Kurus on inglise keeles eesti keelse tõlkega

AJAKAVA:

Kursus sisaldab kahte OSHO aktiivset meditatsioon:
16. jaanuaril kell 17.30 – 18.30 OSHO Dünaamiline meditatsioon 
18. jaanuaril kell 19.30 – 20.30 OSHO Kundalini meditatsioon

Kursus iseenda tervendamiseks väekas ja toetavas Kristallitemplis pehmetel lambanahkadel!

„Kohtle iseennast nagu sõber kohtleb sõpra ning kindlasti mitte teha seda, mida sõber ei teeks.”
OSHO❤️

600_432754903

Alates lapsepõlvest on meid õpetatud ainult uurima ja tõestama asju, mis on seotud välismaailmaga. Keegi pole meid õpetanud vaatama endasse; leidma ja tõestama midagi endas. Selle tulemusel võõrandume iseendast, proovides tuttavaks saada teistega. Iseenda mõistmise puudumine on üks peamiseid põhjuseid, miks meie suhted teistega ei pruugi toimida nii nagu seda tegelikult sooviksime. Selle tulemusena võib meie elus olla tihtipeale segadus või pettumused.

Inimese mõistus on kaval ja suurepärane mehhanism, kuid see pole meie loodud. Mõistust on võimalik mõjutada ja raamidesse panna. Mõistuse kujundamisse on kaasa aidanud meie vanemad, ühiskond, preestrid jt. Minnes mõistusest kaugemale, on võimalik üles leida oma loomulik olemus. See annab võimaluse olla kontaktis oma intuitsiooni, inspiratsiooni ja sisemise intelligentsiga.

Suhelda kehaga, rääkida temaga, kuulata tema sõnumeid – on olnud tuntud praktika vanas Tiibetis.
Tänapäeva meditsiiniteadus on alles nüüd hakanud tunnistama, mida müstikud on alati teadnud – keha ja mõistus ei ole eraldiseisvad üksused, vaid sügavalt seotud. Mõistus saab mõjutada keha seisundit just nagu keha seisunud saab mõjutada mõistust.

Kasutades hüpnoosi saab taas luua ühenduse oma keha-mõistusega, sõbrunedes temaga. Seejärel alustada tervendavat protsessi, suheldes oma alateadvusega, olles ise sügavas lõõgastuses. Meditatiivse teraapia kursus on otseselt seotud autonoomses närvisüsteemis tasakaalu loomisega. Meetodit saab kasutada kõigele, mis on loomulikust tasakaalust väljas.

Osho soovis, et protsess sisaldaks hüpnootilisi sugestioone. Need sugestioonid mobiliseerivad enesetervendamise energia ja aitavad ennast kohelda kui oma parimat sõpra.

„Läbi hüpnoosi saab õppida, kuidas suhelda oma keha ja mõistusega väga sügaval tasandil. Tekib uus arusaam oma keha-mõistuse mehhanismist ja tema võimest tervendada ennast” OSHO

Meditatsiooni eesmärk on minna kaugemale mõistusest ja kogeda iseenda põhiolemust. Meetod on teadlikkuse tõstmiseks, et liikuda mõistusest kaugemale, mis annab võimaluse saades teadlikuks nii iseenda põhiolemusest kui kogu ümbritsevast. Meditatsioon toob sind tagasi iseendaga ühendusse.

Praktiline kursus annab tasakaalu igapäeva ellu, oskuse kuulata oma sisetunnet ning eristada mõistuse liigset häält. Sügavale endasse vaadates on võimalik saada oskus koostööks oma kehaga. Keha kuulamine annab inimesele võime olla terve.

Kursus on jaotatud seitsmele päevale, et iga päevaga astuda sügavamale iseendasse ning kursusel kogetu rakendada igapäevaellu.

Tule mediteeri ennast paremasse homsesse!

Osaluspanus kokku 7 päeva + kaks aktiivset meditatsiooni (Dünaamiline ja Kundalini): 85 eurot
Tasuda saab ülekandega arveldusarvele Kuuvärav OÜ LHV EE537700771001758499 või kohapeal enne kursuse algust. Kuna kohtade arv on piiratud, siis on eelregistreerimine ja ettemaks 30 eurot vajalik!

REGISTREERI ENNAST SIIN
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa

veetmano.eu
facebook: taevasjamaakeskus
facebook: OSHO Estonian

brenda-randroo2Deva Lokita (Brenda Randroo) juhendab Osho meditatiivseid teraapiaid: Osho „Müstiline Roos” ja Osho „Tuletades Meelde Unustatud Keele Rääkides oma KehaMõistusega” ning erinevaid Osho meditatsioone ning kursuseid. Lisaks on ta läbinud „Enesehüpnoos sügavaks meditatiooniks” treeningmooduli.

Ta on Osho Meditatsiooni Keskuse üks juhtidest Eestis, kus juhendab regulaarselt Osho meditatsioone ja kursuseid.
Loe Deva Lokita kohta rohkem siit

Kristallitempel Taevas ja Maa keskuses
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide