Vabastav hingamine

Juhendab Monika Palm

31. augustil kell 18.00 – 20.30

Sellel korral on meil vabateemaline vabastava hingamise õhtu kristallidega, kus iga osaleja saab tegeleda enda jaoks olulise teema või küsimusega.

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

9c46c55938805d03a1-71819393Sügav lõdvestumine aitab tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus

Kui soovid iseendast rohkem teadlikuks saada, suuremat rahulolu luua, elust rõõmu tunda ning selgust saada oma sisemistes soovides või kuidas jõuda oma eesmärkideni ja hakata elama oma unistuste elu siis algavad hingamisõhtud on just sulle.  Tihti toimuvad hingamised kindlas teemas, mis on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Osaleda võib ka ainult üksikutel hingamisõhtutel või kogu seerial. Kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis kogu seerial osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega süvitsi tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust.

Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik. Eelnev kogemus vabastava hingamisega pole vajalik.

TÄHELEPANU! Kristallitempel on hetkel kolimisjärgus, mistõttu toimub vabastava hingamise õhtud ajutiselt Taeva ja Maa keskuse uutes ruumides, aadressil põhja pst 21/1.

Vabastav hingamine annab uusi kogemusi nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Vabastav hingamine loob:

  • parema enesetunde
  • aitab vabaneda stressist
  • annab rohkem energiat
  • aitab sügavalt lõõgastuda
  • turgutab tervist
  • aitab luua rõõmsama meele
  • toob mõtetesse selgust
  • aitab leida emotsionaalse tasakaalu
  • aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
  • toetab spirituaalset kasvu

Hingamisprotsessis hakkab inimese teadvus tegelema just temale oluliste teemadega. Grupis koos hingates luuakse võimas energia. Hingamisõhtutel käsitletakse erinevaid teemasid ja tegeletakse elu puudutavate erinevate aspektidega.

Vabastav hingamine on lõdvestunud, ühendatud ja toetatud hingamine, mille käigus toimub eluenergia aktiveerimine. Sügavalt hingamine on puhastav igal tasandil.  Kogu energiatsükli läbimine suurendab elujõudu, aitab vabastada pingeid, kehasse talletunud  vanu emotsioone ja luua uusi, positiivsemaid mõttemustreid.

Vabastav hingamine on seotud rakutasandil säilinud kehapingete, emotsioonide ja mälestuste vabastamisega, mis sügavama hingamise ja toetuse korral hakkavad esile tulema ja tervenema. Samal ajal aitab sügav hingamine teadvustada, mis meie elus on toimumas ja aitab vaadata kogu oma elule ja probleemidele hoopis uue nurga alt.  Sageli kerkivad esile lihtsad lahendused, mille peale seni pole tuldud. Läbi hingamise on võimalik ühendust saada ka oma sisemiste loovate mõtetega.

Vabastav hingamine on suurepärane hingamisteraapia vorm, mis annab võimaluse vaadata endasse ning läbi hingamise vabastada  igapäeva stressi ja kõik selle, mis takistab meil elust rõõmu tunda, olemast õnnelik või terve. Vabastav hingamine sobib kõigile, olenamata vanusest ja sobib ka Auratransformatsiooni läbinutele. Transformeeritutel toetab ja kiirendab vabastav hingamine indigofaasis kõiki rakutasandi puhastusprotsesse ja kristallfaasis kristalliseerumist.

Teadvus hakkab tegelema sinu jaoks oluliste asjadega.

LISAINFO

Hingamine toimub väikeses grupis. Kõik vajalik on olemas.
Hingamine kestab 2,5 h

Osaluspanus 25 eurot

REGISTREERI ENNAST SIIN
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa

Loe Monika Palmi kohta rohkem siit

Kristallitempel Taevas ja Maa keskuses
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide