VEET MANO vastuvõtud

Individuaalvastuvõtud Kristallitemplis

17. juulil kell 10.00 – 17.00
18. juulil kell 10.00 – 15.00
Registreeru individuaalvastuvõttudele telefonil 5140666 või e-posti aadressil kristallitempel@gmail.com

Taeva ja Maa keskuses toimuvate Veet Mano gruppide ajakava

2012. aastal salvestatud saate 13. Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovi” finalist Veet Mano (vanemate poolt ristitud Glen’iks), sündis 24. märtsil, 1956. aastal USA-s

veet mano (6)Mediteerimist alustas ta juba 16. aastaselt. Pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist suundus ta, olles tol ajal 21. aastane, Osho juurde Punesse, Indiasse.

Pärast kümneaastast mediteerimisperioodi Punes, andis Osho (Rajaneesh 1931 – 1990) talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab „beyond mind” – teispool mõtlemist.

Osholt sai ta ka hindude tiitli – Swami. See tähendab meistrit, pühendunut, kelle sisemine olemus on hakanud väljapoole kiirgama; kes on jätnud kõrvale argised ja piiravad tavapüüdlused ning on täielikult pühendunud kõrgeima vaimsuse saavutamisele, teenides teisi sellel teel ja aidates maailma.

Mano enda sõnade järgi õpetas Osho teda ka maailma – inimesi, olukordi, minevikku jne teistmoodi tajuma ehk nn „lugema”. Kes on temaga lähemalt kokku puutunud, need teavad, kuivõrd selgelt, sügavalt ning kaugele Mano „ära näeb”.

Mano oli Osho lähedaseks sõbraks kuni Osho surmani 19. jaanuaril 1990. aaastal

Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud meditatiivsete praktikate alal ja seotud mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes (Indias), kuhu igal aastal koguneb tuhandeid inimesi üle maailma, kes otsivad endas hingelist tasakaalu.

Mano seminaridel on peamine rõhuasetus energiate avamisel, erinevate emotsioonide vabastamisel, keha blokeeringute kõrvaldamisel ja Osho meditatsioonidel. Osalejad on hakanud tundma muutust oma energiavoos ja keha tervenemist.

 

Suurt tähelepanu pöörab Mano ka inimestevahelistele suhetele. Tema seminare iseloomustavateks lisamärksõnadeks on spontaansus ja intensiivsus.

Veet Mano omab mitmeid litsentse massöörina ning on palju aastaid tegelenud inimestega, kellel on selja ja kaela probleemid

Pärast „Selgeltnägijate tuleproovis” anoreksiat põdenud naise abistamist, on tema poole pöördunud mitmed söömishäiretega inimesed ning tulemused on positiivsed.

Mano kodu on Michiganis, kuid tema praegune elu möödub ühest kohast teise rännates. Ta viib läbi seminare, laagreid ning tervendab inimesi nii Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal ja mujal maailmas. Alates 2013. aasta maikuust ka Eestis.

Mano elust ja tegevustest võite kuulata järgnevast R2 saatest Hallo Kosmos

Loe veel Veet Mano kohta siit veetmaano.eu

Vaata mida Mano arvab Kristallitemplist

 

Kristallitempel Taevas ja Maa keskuses
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide