Ametüstgeoodid

Eestis on enneolematult suur kogus ametüstkristallidest geoode

Kes on ametüst?

Ametüstist võibki rääkida kui kellest, sest ametüstgeoodid on nagu elavad hinged – kõrgem eluvorm, mis täidetud miljonite aastate tarkuse ja elujõuga. On pakutud, et ametüsti vanus võib olla umbes 7–7,5 miljonit aastat. Kui eakad imelised maa-asukad tegelikult on, seda ei tea keegi.

Miljonite aastate kristallide kasvamise ajal on kivid viibinud planeedi Maa ja universumi ühises infoväljas, salvestades endasse kõik, mis selle aja jooksul liikvel on olnud. Kui keskenduda ja tunnetada, siis võib tajuda kristallides olevat tarkust, infot ja elujõudu. Ametüstgeoodid toetavad tunnetamist ja mediteerimist.

Kõige rohkem leidub ametüsti Brasiilias ja Uruguais, laialdaselt ka USAs, Inglismaal, Kanadas, Mehhikos, Siberis, Indias, Madagaskaril ja isegi meie naabrite juures, Soomes.

ametust-tanel-16-p

Kuidas ametüstgeood inimest aitab ja toetab?

Geoodide kohta on öeldud, et nad suudavad haarata ümbritsevast keskkonnast negatiivseid energiad, puhastada need ning seejärel vallandada samasse ruumi puhtamad ja kõrgema vibratsiooniga energiad.

Ametüstgeoodid on väga head kaaslased nii kodus kui töökeskkonnas. Kodus oleks hea hoida kivi elutoas (ruumis, kus kõige rohkem viibid), tehnika läheduses, nt töölaual, arvuti või televiisori ees.

Tööl võib geoodi asetada oma töölauale. Oma paeluva välimuse ja suure sisemise väe tõttu on nad imehead lisaväärtuse ja funktsiooniga sisekujunduselemendid. Välisukse ette asetatud geood kaitseb kodu ebameeldivate ja negatiivsete külaliste eest. Pahade mõtetega inimesed lihtsalt ei taha uksest sisse astuda.

Ametüstgeoodi sisse võib panna uuenema või laadima ehteid või lemmikesemeid. Esemed soovitatakse jätta geoodi sisse või ette üheks ööpäevaks. Isegi ainult ööseks jäetud ehted on hommikul puhtamad ja taas särtsu täis.

Okultismis on ametüstile omistatud võimsat negatiivseid keskkonnamõjusid neutraliseerivat ja needuste eest kaitsvat toimet. Seda saab selgitada kivi ülimalt kõrge vibratsioonitasemega. Okultistid kannavad alati ametüsti rinnal ja taskus. Ametüsti puhtuse ja jumaliku väärtuse tõttu olevat see parim kivi ennustuste väljaütlemisel.

Vaimses maailmas on ametüst üks kõige vaimsemaid kive. Kivi edendavat jumalikku armastust, andes võime taibata selle tõelist olemust. Lisaks ärgitavat isetust ning vaimset tarkust. Kivi aitab äratada intuitsiooni ja suurendab psüühilisi andeid. Ta on oivaline meditatsioonikivi. Paljud meditasioonimaailma harrastajad väidavad, et voodisse paigutatud ametüst kergendab kehaväliseid kogemusi ja toob kaasa intuitiivseid unenägusid

Valikus on ligi 100 erineva suurusega kivi. Kokku 1,8 tonni Brasiilia iludusi, kristallimaailma kuningaid!

Hinnad vastavalt kaalule

Rohkem infot ametüstgeoodide kohta loe SIIT!

Kristallitempel 
info@kristallitempel.ee
infotelefon: +372 5780 8558
facebook
instagram

rfwbs-slide