Iidsed pühageomeetrilised kristalliteraapiad

readings-862x469Kristallid on maagilised elusolendid, millega võimalik läbi viia erakordseid energeetilisi tervendusseansse.

Kristalle on inimkond tervendamiseks kasutanud oma tekke algusest alates. Moodsal ajastul on nende tervendusvõime olnud selgelt alahinnatud. Suhtu kristallidesse austusega nagu iidsetesse teadjainimestesse, sest kristallides on keskmiselt 7 miljoni aastajagu teadmisi.

Kristallid tõstavad inimese energeetilist taset, puhastavad vanadest segavatest mustritest ja lisavad enesekindlust. Lisaks toetavad nad füüsilise kehaga seotud protsesse (taastusravi, rakkude uuenemine, puhastumine, kanalite ja blokeeringute avamine, kilpnäärme aktiveerimine jpm).

Ulatu oma unistusteni!
Vali endale sobiv seanss ja koge parenenud enesetunnet. Vajadusel valime koos just sulle sobiva seansi.

Chandaa juhendamisel
Loe Chandaa kohta rohkem siit

Iidne pühageomeetriline kristallitervendus

website-circle-template-sessions-and-classes-300x300

See iidne Lemuria Mu energial põhinev kristallitervendus toob palju uudsust ellu. Sügava tervendava seansi järel tunned ennast rõõmsa ja puhanuna.

Lisaks suurenenud energiatasemele toob iidne geomeetriline kristallitervendus kergendust paljudele erinevatele sügavatele probleemidele. Vali endale vajalik tervendus:

 • liigemotsionaalsus
 • ülemõtlemine
 • füüsilised probleemid
 • sisemised probleemid
 • segadus
 • ajataju muutused
 • libiido
 • energiapuudus.

1-tunnine seanss 100 eurot

Registreeru seansile: +372 5780 8558; kristallitempel@gmail.com

Egiptuse pühageomeetriline auratervendus

Tasakaalustab ja tervendab aura 7 erinevas kihis

website-circle-sacred-geometry-3-class-300x300Kui oled tasakaalust väljas või elanud üle trauma, siis selle meetodiga on võimalik saada tagasi tasakaal. See toob tagasi kire, tahte, korrastab mõtteid ja parendab und.

Kui inimene on elanud üle vapustuse (füüsilise, emotsionaalse, mentaalse või psühholoogilise), siis kaob sageli tasakaal. Egiptuse pühageomeetriline auratervendus on imeline meetod terviktunde taastamiseks.

Seansi käigus toimub tervendus mõtte-, hinge-, astraal-, loomis-, une-, tegutsemis- ja vaimsel tasandil. Seanss süvendab taipamist ja mõistmist. Lisaks vanade rakutasandil juurdnud mustrite kõrvaldamisele saab avada väljendus- ja loomisvabaduse.

See iidsest Egiptusest pärit pühageomeetriline tervendusmeetod töötab just nendel tasanditel, kus tervendus kõige vajalikum, tuues ellu loomisvõime.

1-tunnine seanss 175 eurot

Registreeru seansile: +372 5780 8558; kristallitempel@gmail.com

Iidsed pühageomeetrilised lausumised läbi kristallitervenduse

Kristallide vibratsioon ja lausumised läbivad sügavalt alateadvust, tuues kaasa haavade paranemise või hea õnne ligitõmbamise!

website-circle-template-sessions-and-classes-readings-300x300Võimalik valida:

 • uute haavade energeetiline ravi
 • vanade haavade energeetiline ravi
 • hea õnne ligitõmbamine.

Klientide tagasiside selle imelise tehnika tulemuste kohta on kõrge ja tulemuslik.

1-tunnine seanss 100 eurot

Registreeru seansile: +372 5780 8558; kristallitempel@gmail.com

Kristallidega lugemine  – Leia oma tee ja vastused küsimustele

Ela oma unistuste väärisliselt!

website-circle-sacred-geometry-2-300x300

Kristallidega lugemine on imeline tehnika, mis siseneb Akaši kroonikatesse. See tehnika võib näidata õige suuna või lahenduse, vastuseta olukorrale.

Modernse Müstikakooli lugemistehnika baseerub inimese DNAsse peidetud informatsiooni edastamisel. Erinevalt teistest lugemistehnikatest, ei seleta Müstikakooli tehnika saadud informatsiooni lahti, vaid edastab saadud sõnumi, aidates mõista ja lisada edastatud informatsioon oma ellu.

Vastuseid on võimalik saada, nt küsimustele
Millise eesmärgiga olen sündinud?
Milline on minu väljakutse? jpm.
Lugemine annab ligipääsu suurele elutarkusele, mis meile sünniõigusega kaasa antud. Vastuste saamine annab imelise tunde, olles peamiselt kinnituseks peas keerlevatele mõtetele.

Kaksikkristallidega lugemine annab võimaluse piiluda minevikku, olevikku või tulevikku. See lugemistehnika on toonud ammustest aegadest suurt selgust ja tervendust, aidates teha parimaid valikuid oma eluteel.

40-minutine seanss 35 eurot 

Registreeru seansile: +372 5780 8558; kristallitempel@gmail.com

Kristallitempel 
info@kristallitempel.ee
infotelefon: +372 5780 8558
facebook: kristallitempel

rfwbs-slide