Blog

12/09/2016

Käbinäärme aktiveerimine

14310350_1777487195856867_6091620675618725456_o

Kuna küsimusi käbinäärme aktiveerimise praktika kohta on tulnud palju, siis kirjutan veidi pikemalt, mida kolmanda silma äratamine endaga kaasa toob.

Kui ma esmakordselt panin käbinäärme aktiveerimise praktika üles, hakkas mulle kirju ja pahandamist kaela sadama: „See on väga ohtlik, mida sa teed. Sa avad inimestele põrguväravad. Vägisi ei tohi kellegi kolmandat silma avada, kõik lõpetavad paldiski mnt-l jne.”

Esiteks ei ava ma kellegi kolmandat silma vägisi. Me läheme meditatsiooni käigus üliteadvuse seisundisse, mil igaüks personaalselt kutsub oma vaimenergia (oma kõige ülima teadvuse) enda sisse täielikult kohale, kes energeetilisel tasandil ise reguleerib ja võtab vastu otsuseid, mida inimesel on oma eksistentsi kõikidel tasanditel praegusel hetkel kõige enam vaja arendada, äratada, ergutada.

Teiseks me teeme kõike ohutult ja turvaliselt. Seesmise nägemise avardumine ei tähenda, et kõigist saavad kohe klassikalises mõttes nägijad, kellele tekib silme ette ekraan. Viimasel praktikal läks täielikult nägemise võime lahti kolmel inimesel, kuid nemad olid ka juba tugevalt edasijõudnud ning varasemalt erinevate kaugvaatlemise praktikate ja tehnikatega tegelenud.

Seesmise nägemise avardumine toimub järk järgult. Esmalt avaldub meis võime luua olukordade ja inimeste vahel rohkem seoseid. Me hakkame nägema asjade taha, sisse ja ümber. Meis tekib suurem mõistmisvõime ja arusaam. Me vaatleme kõike avaramalt, seal hulgas ka iseennast.
Mida see endaga kaasa toob? Toimub intuitiivsete võimete kasv ja teadlikkuse laienemine iseenda sügavaimatest kihtidest, mil tuleb valmis olla ka kõigeks selleks, et alateadvusest tõuseb palju rämpsu pinnale, millega on vaja kohe tegelema hakata. Saabub hetk, mil tuleb ausalt otsa vaadata iseendale ja võrrelda tõelise Mina plaane praeguse olukorraga. See võib olla hingeliselt valus. Tugevamad võtavad maski eest. 

Käbinäärme aktiveerudes võime muutuda ülisensitiivseks. Tunda teiste inimeste tundeid, lugeda emotsioone, kuulda mõtteid, tajuda energiavälja. See võib kaasa tuua olukorra, mil parema meelega tõmbuks tagasi üksindusse, sest liigne tunnetus võib kaasa tuua energeetilise ülekoormuse ja väsimuse.
Kindlasti muutuvad unenäod kirkamaks, toimuvad teadlikumad kokkupuuted astraalmaailmaga, esineb teadlikke kehaväliseid kogemusi ja suhtlemisi peenenergia maailma olendite ja energeetiliste keskkondadega.
Mida enam laieneb teadvus ja suureneb teadlikkus iseendast, seda enam hakkab inimene tegema otsuseid läbi südamekanali ja vaimenergia. Mentaalkeha järk-järgult vaigustub ning toimub intuitiivsete võimete kasv. See võib kaasa tuua täieliku elumuutuse, uue ameti, elukoha, elukaaslase jne. Me hakkame eristama olulist ebaolulisest ja võtame vastu otsuseid ainult iseenda kõrgeimaks positiivseks hüvanguks selle mõttega, et tasakaal meie enda sees loob tasakaalu ka meie ümber teiste positiivseks hüvanguks.

Kolmandaks on käbinääre organ meie peas, mille kasutamine on meie sünnipärane õigus. See pole midagi keelatut ega salapärast, mida peaks inimeste eest varjama. Kuna suuremal osal on käbinääre lubjastunud ja hingeteadvus vaigustunud seisundis, siis on turvalisem käbinäärme äratamisega tegeleda samm-sammult. Igal ühel aktiveerub see omal moel. Mõnel kiiremini, teisel võtab kauem aega. Tähtis on käbinäärmega tegeleda turvaliselt. Me ei tegele arenemisega ega millegi vägisi lahti kangutamisega. Me tegeleme meelde tuletamisega, kes me oleme ja miks me oleme, mis on meie tõeline potentsiaal. Seesmine nägemine on meie kõigi suur potentsiaal. Silmadega me vaatame, aga kolmanda silmaga me reaalselt näeme. Meisse tekib teadmine, me näeme läbi teadmise.

Mis tunne see on kui käbinääre aktiveerub?
Esimesed märgid füüsilisel tasandil on surve otsaesisel, meelekohtades, pea lael või kuklas. Levinud on „kiivri tunne” justkui energeetiline kiiver või müts oleks peas.
Miks ei soovita praktikat algajatele? Kui inimene pole varasemalt meditatsiooni, teadvuse avardamise ega energiatööga tegelenud, siis on suure tõenäosusega energiakanalid kitsad ning pea võib hakata valutama. Kuna tegemist on ka väga intensiivse praktikaga, võib olla keeruline kohe kõiki muutusi mõista ja vastu võtta.

Kui suur on tõenäosus hakata kolmanda silmaga nägema pilte minevikust, olevikust ja tulevikust – kõiksusest?
Igaüks on individuaalne, kuid keskmiselt avaneb praktika käigus kolmas silm täielikult 10%-l inimestest. Suuremal osal toimub kolmanda silma avanemine tasa ja targu. Esmalt tõuseb intuitiivsete võimete kasv (mis on väga suur asi), seejärel teadlik unenägemine, kehavälised kogemused astraalrännakute näol ning edasi juba täielik pildis nägemisevõime.

Kuid ärgem unustage, et on ka selgelt kuulmine, tajumine, teadmine. Mina isiklikult soovitan kõigil keskenduda energiatööle, õppida eelkõige tundma energiaid, sest pilte on alati võimalik manipuleerida ja petta, kuid energiaga on see juba keerukam ning spetsiifilisem. Ja palun, ärge otsige midagi väljast poolt. Teie enda sees on kõik võimed ja vastused olemas. Te oletegi täiuslikud selgeltnägijad, ainult tuletage need võimed meelde, usaldage iseennast, oma teadmist, ja olge teadlikud oma Jumalikkusest, kelle peas on kõik juuksekarvad loetud!

Kõiksuse kanaldused
https://www.facebook.com/koiksusekanaldused/?fref=ts
Ilona 
Kõiksuse kanaldused
rfwbs-slide