Kaltsiitkoopad

Hetkel olemas ainulaadne võimalus soetada endale Kaltsiitkristallidest koobas otse maapõuest
Eestisse saabus neid 47 tükki
(suuruses 200 grammist kuni 4 kiloni)

Koobaste ainulaadsus seisneb selles, et kivid saabuvad Eestisse otse Maroko kaevandusest. Vahvad kivisellid Marokos, kes need kastidesse pakkinud, on ainsad, kes neid kive näinud. Kastid avame alles müügiks. Seega on sul võimalus saada puhas energia otse looduse põuest.

Kaltsiit on ülimalt intelligentne ja tundlik kivi, mis hakkab sind teenima sulle kasulikul moel.

Suvi on läbi ning algamas kool. Õpingud ning tõsisem töö hakkab hoogu võtma. Kuidas tulle välja puhkuse ja suve lainelt ning keskenduda tööle või õpingutele. Üks vahva võimalus selleks, on soetada endale Klatsiitkoobas, mis toetab ja annab energiat. Kristall on heaks sõbraks mõtisklustes ning lihtsalt silmailuks. 

KALTSIITKOOBAS

Kaltsiidi energial on elektriline omadus, mistõttu peetakse seda erakordseks võimsaks puhastajaks

Üksnes kaltsiidi olemasolu teie elu- või tööruumis puhastab negatiivsest energiast ja tõstab energiasagedust. Keha siseselt eemaldab kaltsiit stagneerunud energia.

13709874_561048980748656_8678308977409826469_nPuhastab nii füüsilist kui peenkeha väsinud energiast

Kaltsiit toob ellu rõõmu ja kergust ning tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat.

Kaltsiiti kasutatakse masenduse ja emotsionaalsete šokkide ning traumade korral. Aitab väga hästi lõdvestuda. Tugevate elamuste korral hoiab meele ja mõtted selgena ning aitab säilitada sisemist rahu. Soodustab hirmust vabanemist; hirmust, mis põhineb vanadest mõttemustritest ja juba iganenud arusaamadest.

Kaltsiit on heaks kaaslaseks neile, kes liiguvad suurte vaimsete muutuste suunas. See on suureks abiks ja toeks mineviku meenutamisel ja tuleviku kergemaks ette aimamiseks.13669209_561048974081990_350079970240717298_n

Kaltsiit on ka väga inetlligentne ja vaimne kivi. See soodustab ühenduse loomist kõrgema teadvusega ja annab teadlikkust mõistmisel. Kaunis kivi on abiks ülima teadlikkuse ja kehaväliste kogemuste omandamisel. Kivi kiirendab vaimset arengut.

Mentaalsel tasandil rahustab kaltsiit tormlevaid mõtteid ja aitab meenutada ammu unustatud teadmisi. Kaltsiit on hea kivi mõttetööks, mõtiskluseks ja arutelude parimaks tulemuseks.

13686697_561048954081992_3968340740142850755_nKaltsiitkoobas on unikaalne, sest temas on säilinud ürgne terviklik struktuur ehk looduse looming – nii nagu see on arenenud ja kasvanud looduses.

Kaltsiitkoobas on suureks abiks ja silmarõõmuks, kui hoiad teda ruumis, kus kõige rohkem viibid (elutoas, magamistoas, töölaual). Võta kivi kätte ja tunneta, kuidas energiavoog läbib kogu keha.

Kaltsiit (eriti kollakas) aitab soolevaevuste ja kõhukinnisuse korral, kiirendab ainevahetust, kergendab soolestiku tööd, soodustab vere hüübimist ja kudede paranemist, tugevdab immuunsussüsteemi, soodustab kaltsiumi omastamist luudes, tugevdab skeletti ja lihaseid.

Kaltsiit on kaltsiumkarbonaadist koosnev kivimit moodustav mineraal. Keemiline valem: CaCO3. Kaltsiit on värvuselt enamasti valge, natuke hallikas, kollakas või sinakas. Väga puhas kaltsiit on selge ja värvitu ning kristallidel on klaasiläige. Ta sillerdab eredalt päikese käes. Kaltsiit on väga laialt levinud mineraal. Kaltsiit on lubjakivi ning marmori põhiline koostismineraal. Kaltsiidist koosnevad näiteks kriit, stalaktiidid koobastes ja teda leidub tardkivimites. Paljud merelised organismid ehitavad oma kojad kaltsiidist või selle polümorfsest erimist, aragoniidist. Kaltsiidist koosnevaid kivimeid kasutatakse ehitusmaterjalides, metallurgias, paberitööstuses, meditsiinis, elektroonikatööstuses ja mujal.

Kristallitempel Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus, www.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide