Meie soovid ja unistused

Meditatsiooniõhtu kristallpealuudega Heli Salfi al Ayera juhendamisel

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

Image result for crystal skullsIgal inimesel on omad soovid ja unistused. Läbi meditatsiooni saab teadvustada oma soove ja unelmaid. Nende eemalt vaatlemine annab vastuse, kas soovid ja unelmad on hingest lähtuvad või ainult ego tahe. Pärast vaatlust on võimalik aktiveerida ja kinnitada oma soovid, et need saaksid hakata materialiseeruma.

Pealuude meditatsioonil loome meeldiva õhkkonna, süütame küünlad, puhastame ruumi ja tutvume Heli pealuude kollektsiooniga.
Kui kellelgi on oma pealuud, siis võib need kaasa võtta  ja ühisaltarile laadima panna.
Pealuude meditatsioon kestab 40 min. Sellele järgneb jagamisring.

Kristallpealuud on inimese kõrgeima potentsiaali šabloonid, mida on kasutatud maapealsetes kõrgtsivilisatsioonides. Nad olid universumi tarkuse vahendajad inimestele, “tõlkisid” teistelt planeetidelt ja otse Loojalt pärit teavet inimkeelde, et inimesed saaksid neist tarkustest osa. Samuti lõid nad tasakaalu, armastust ja tervendust, hoidsid alal viiendat dimensiooni.

Praegu on maailmas leitud mõned iidsed kristallpealuud, mis ei ole kivist välja tahutud, vaid on loodud morfogeneetiliselt ehk siis sõna jõuga. Nendel pealuudel on eriti tugev korrastav ja tervendav mõju, aga väga head tööd teevad ka uued inimese loodud pealuud.

Riietu mugavalt. Kristallitemplis olemas kõik vajalik meditatsiooniks.

Osaluspanus 18 eurot

REGISTREERI ENNAST SIIN
Kui oled ennast registreerinud, aga su plaanid muutuvad, siis palun kustuta oma nimi ja anna teistele võimalus. Täname, et hoolid!

Kristallitempel Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide