Šamaani tervendavad helid

10. septembril 2018 kell 19.00 – 21.00 

Juhendab Pete Bengry
Tõlge inglise keelest eesti keelde

Pete Bengry tehnikaid tutvustaval sündmusel „Šamaani tervendavad helid” räägib võimas tegija lühidalt oma ühendusest trummiga ja šamanismi pühitsemisest.

Sündmusel juhatab Pete Bengry ühes oma tervendavate vaimudega inimesed turvaliselt läbi šamaani tervendava helirännaku, näidates et varasem kokkupuude šamanismiga pole vajalik.

Kui sul on soov tutvuda šamanismiga, siis on see imeline võimalus tervenemiseks ja tervenduse õppimiseks läbi enese tervenemise.

Pete Bengry töötoas saab kogeda ainulaadset tervendust maailmas. Pete Bengry’t, kui vilunud löökpillide tundjat ja Inglismaa muusikaedetabeli esikoha professionaalset muusikut, on tunnustanud mitmed šamanismi õpetajad. Ta on mänginud löökpille üle 40ne aasta ja tegelenud šamanismiga üle 30ne aasta.

Erakordne juhendaja ning Kristallitempel ohtra soolakoguse ja suurte ametüstgeoodidega tagavad parima tulemuse! See on sündmus, kus kindlasti osaleda.
Laias maailmas juhendava Pete Pengry töötoad on väga populaarsed ja täituvad kiirelt. Sündmusele on vajalik eelregistreerimine, sest Kristallitemplis on kohtade arv piiratud.
Kaasa võtta silmaklapid, veepudel ja tervenemissoov. Soovil võib kaasa võtta isilkiku padja ja pleedi.

Osaluspanus 22 eurot

NB! Kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa, siis palun anna sellest kindlasti teada.
Nii loovutad oma koha teistele soovijatele, sest Kristallitemplis on kohtade arv piiratud.

Kristallitempel Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@kristallitempel.ee
infotelefon: +372 5780 8558
facebook: kristallitempel

rfwbs-slide