Tere Mina arvan, et te võite teha oma kreistallide ruumis igatsugu asju, teie juures õnnestub kõik. Nii hea energia, nii südamlikud naeratused, nii asjalikud teraapiad. Teie jõud on teie ühine armastus inimeste vastu. Kui te kõik koos inimesi aitate, siis olete te võitmatud. Arvan, et olete jumala poolt saadetud. Kõike kõige paremat, jõudu ja jaksu kõiges mida ette võtate. Mina püüan kõiki seansse jõudumööda külastada.

Helga - Nõmmelt

Tere Tänud, et meil olemas olete. Osalesin kristallitoas vabastaval hingamisel ja see oli midagi täiesti harukordset. Kuulsin, nagu kivid laulaksid mulle rahu ja armastuse laulu. Enesetunne oli väga hea ja enesekindlust kuhjaga. Peatse kohtumiseni.

Maarika - Tallinn

Tere Olen üks õnnelikest inimestest, keda on juhatatud Kõiksuse poolt teie poolt läbiviidavatele üritustele. Isiklikult olen osalenud ainult TimeWaver tehnoloogia esimesel seminaril ja ilmselt peale aastavahetust osalen uuesti. Tean ka teisi ürituste läbiviijaid nagu Alar Tammingu super hingamine. Monika Palmi Access Barsi toimetamised jt praktika. Teresa toimetamised on vägevad jne. Ilmselt olete kõik igaüks omal kohal. Inimene on ju eriline ja vajalik just sellisena nagu te kõik seal olete. Küllust, õnne ja tulemuslikku tegutsemist Eesti rahva heaks.

Viigi - Tabasalust
rfwbs-slide