Blog

27/06/2018

Trummiterapeut Pete Bengry

riisa-26-27-05

On õige aeg puhuda trummilt tolm ja panna see enda soovide manifesteerijana tööle.

Kristallitempel alustab augustis uute töötubadega.
Tegemist on Inglismaalt pärit mehega, kes toob meile koju kätte ehedad šamaanirännakud ja -tervenused. Töötoad on inglise keeles ja eesti keelse tõlkega.
Põnevat avastamist jagub kõigile, kel vähegi huvi enda elukvaliteeti tõsta.

Pete Bengry on tevendaja, kelle olulisimaks töövahendiks on šamaanitrumm. Pete’i sügav ja tundlik suhe trummiga sai alguse juba varases lapseeas, mil trummist sai Pete õpetaja ja teejuht. Trummirütmid süvendasid Pete ühendust loodusega ning nüüdseks on Pete mänginud löökpille üle 40 aasta ja praktiseerinud šamanismi üle 30 aasta. See mida Pete trummi kaudu jagab, lähtub vahetust kogemusest ja elavast ühendusest vaimumaailmaga.

Pärast esmakordset Eesti külastamist 2017. aasta suvel, soovis Pete naasta Eestisse, et siin oma oskusi ja teadmisi jagada. 2018. aasta mais sai teoks ringreis mööda Eestit, mille käigus toimusid trummirännakud ja šmaanitrummikoolitused mitmes paigas Eestimaal. Need, rohkem kui 100 inimest, kes Pete’i rännakuid kogeda võisid, ei teinud saladust sellest, et osaks saanud kogemused olid puudutavad ja muutvad.

tallinn-12-13-05

Kursustel ja rännakutel osalenud mainisid järgmist:
Kursustelt sain kaasa eelkõige kindlust ja eneseusaldust, pikk tee on minna, aga ma ei karda.
Lihtsus – Pete oli väga lihtne jälgida ka sellisel inimesel, kes on alles trummiteekonna alguses. Oma kogemuste edasiandmisel ei kasuta ta üle müstifitseerimist (ingl k. demystified), samm-sammult, lihtsate praktikate abil pakkus ta koolitusel osalejatele isiklikke kogemisi ja taipamisi, süvendades eneseusaldust trummiga suhtlemisel ja trummirännakute teekonna alustamisel.
Intuitiivsus – meeldis, et Pete rõhutas tunnetuslikku tasandit, tema edasiantu polnud surutud kindlate reeglite raamistikku, vaid igal koolitusel osalejal oli vabadus kogeda, tunnetada, suhestuda trummiga just temale sobival tasandil.
” K.T

Olen südamest tänulik, et Pete on aidanud mul luua ühenduse oma Vaimse Õpetajaga teiselpool siinset reaalsust. Õpetanud praktilisi tehnikaid nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Pärast Pete’i kahte nädalavahetuse kursust trummin palju teadlikumalt süvatasanditel. Olen saanud kandva praktika, kuidas trummiga käia teiselpool, kuidas tuua info siia reaalsusesse ning sellega luua veel rohkem valgust ja armastust, mis toetab meie kõigi arengut.” K.V

Hinges on rahu – sain vastuse küsimusele „kes ma siis olen?”. Mitte et see vastus teeks elu mõistusele lihtsamaks (pigem vastupidi), kuid samas tean ja tunnen, et kõik tuleb õigel ajal.” A.M

tartu-19-20-05Pete Bengry võttis oma ringreisi kokku järgmiselt:
My trip to Estonia was much much more than I expected. As I travelled around Estonia I began to fall more in love with this beautiful country. These are the many reasons why I have fallen in love with Estonia. I have never known a country with such a love for nature & I have traveled a lot. The songs touch me so deeply especially when sung by the sweet earthly voices of Estonians sacred women. The nature of this magical country also shares its sacred voice with me too and its presence is a rich inspiration when I practice my shamanic work. We live in a world where a deep blindness exists as corporations rape the natural gifts from the earth with little concern for her existence. This blindness creates an illness, which affects all who walk upon her. For those magical people I have met during my visit to Estonia I say this:

shamanic-sound-healing-pete“Carry on your sacred work, your magical beliefs and your love for nature. Also never ever forget your sacred songs. Your presence is a present, which is a gift for the earth and your presence is a gift for all life. May you continue to grow as sacred seeds in the magical garden of life. For in this life, each and every one of us is a seed of change and it is here in this change that all dreams are possible. Let us all invite our dreams into our lives and may the sweetness of Estonia teach the world to grow. For within this growth is you and I have seen you. If I can see you, then so can the earth and the earth really needs more people like you.”

Olles sügavalt puudutatud Eestimaast ja siinsetest inimestest, on Pete Bengry peagi taas Eestis ning ees on uued võimalused kohtumisteks ja jagamisteks.

Järgmised imelised trummiseansid toimuvad augustis Kristallitemplis.
Loe rohkem Pete Bengry, tema sündmuste ja eraseansside kohta siit.

Helen Kooviste
Chandaa
27. juuni 2018
Trummitervendused Kristallitemplis

 

 

 

Kristallitempel
rfwbs-slide