Vabastav hingamine regressiooniga eelmistesse eludesse

 3. novembril (neljapäeval) kell 18.00 – 21.00

Eelmise elu regressioon on rännak tagasi aega, – eelmisesse ellu – kus inimene on eelnevalt inkarneerunud või elanud. Inimese hing on olnud selles maailmas paljudes erinevates kehastustes. Õhtu keskmes on regressioon eelmisesse ellu, mis on kõige enam mõjutanud praegust elu, sündmusi ja valikuid. Regressioon on ühendatud vabastava hingamise protsessiga.  Eelmistes eludes lahendamata ja tervendamata jäänud küsimused võivad mõjutada järgnevaid kehastusi, kandudes edasi järgnevatesse eludesse ja ilmnedes erinevate probleemidena.

Töötuba võib sobida sulle, kui:

– oled huvitab, kes olid või mida tegid mõnes eelmises elus

– praeguses elus on ette tulnud sarnased korduvad olukorrad, probleemid või käitumismustrid, mida ei suuda seletada ja millele pole leidnud lahendust

– intuitsioon ütleb, et probleemil on seos mõne eelmise eluga.

Regressioon eelmisesse ellu pole pelgalt rännak kaugesse minevikku, et teada saada, kes olid või mida tegid. Oma eelmisse ellu rändamine annab võimaluse teadlikuks saada aspektidest endas, mis vajavad tervendamist või muutmist. Protsessi käigus puhastub rakumälu negatiivsetest sidemetest. Selle tulemusena lahenevad probleemid, mis on alguse saanud varasemast kehastusest, mis ei tööta inimese kõrgemaks hüvanguks ega teeni eesmärkide täitmist praeguses elus. Eelmise elu tervendamine võib tuua hingerahu ja lubab oma eluga edasi minna. Vabastava hingamisega on protsess sügav ja muutusi loov. Osalemise korral varu endale aega, et poleks vaja kiirustada.

Töötoa viib läbi Monika Palm. Töötuba toimub väikeses grupis ja mugavas  keskkonnas, mis lubab tunda igal osalejal ennast turvaliselt. Kohtade arv on piiratud. Pärast kogemuslikku protsessi toimub jagamisring ja soovi korral antakse nõu, kuidas saadud teadmisi parimal viisil kasutada praeguses elus.

Osaluspanus 30 eurot

REGISTREERI ENNAST SIIN
Kui oled ennast registreerinud, aga su plaanid muutuvad, siis palun kustuta oma nimi ja anna teistele võimalus. Täname, et hoolid!

Kristallitempel Taevas ja Maa keskuses
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600

rfwbs-slide